Przygotuj się do pocałunku.

Ważne jest, aby nauczyć się mówić bez użycia słów. Niech twoje ciało robi to, co mówi, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy raz, gdy kogoś całujesz. Zwróć też uwagę na sygnały, jakie daje twój facet, bo wielu mężczyzn lubi przejmować inicjatywę. Są jednak tacy mężczyźni, którzy nie spróbują ani jednego ruchu, jeśli nie są pewni.

Najlepiej daj mu znać o swoich zamiarach w niezobowiązujący, ale zawsze bardzo stanowczy sposób. Możesz na przykład patrzeć mu w oczy, gdy mówi i nagle na kilka sekund spuścić wzrok na jego usta.

Jeśli pojawi się taka sytuacja, można nawiązać jakiś kontakt cielesny. Możesz na przykład wziąć go za rękę, oprzeć się na jego ramieniu, dyskretnie dotknąć jego nogi, przysunąć się nieco bliżej itp.

Technika, która nigdy nie zawodzi, to podchodzić do niego powoli i przestać mówić. Następnie spójrz lekko na jego usta i przechyl głowę na jedną stronę. Tak, to bardzo bezpośredni ruch, ale jeśli połączyliście się, pocałunek nastąpi spontanicznie.

Przygotuj swoje usta.

Idealny pocałunek zaczyna się od pożądanych, zmysłowych i miękkich ust. Dlatego posiadanie gotowych ust jest niezwykle ważne, aby twój facet myślał o tobie. Dzień przed randką zmiękcz usta, złuszczając je specjalnym peelingiem do ust. Jeśli nie możesz dostać żadnego, możesz też użyć cukru i szczoteczki do zębów. Delikatnie peelinguj, aby usunąć martwy naskórek i pozostawić usta miękkie. Zakończ złuszczanie balsamem nawilżającym lub odrobiną wazeliny. Ta wskazówka może być dodana do swojej rutyny kosmetycznej, aby uniknąć suchych lub spierzchniętych ust.

W dniu randki nie używaj zbyt ciemnej szminki ani takiej, która spływa. Zamiast tego zdecyduj się na długotrwałą, wodoodporną szminkę, aby nie poplamić swojego faceta. Nawet jeśli twoje usta wyglądają super seksownie z czerwonym kolorem, twój facet może nie chcieć cię pocałować z obawy przed poplamieniem jego ust i twarzy. Nie mówiąc już o tym, że twój makijaż będzie całkowicie zniszczony.

Upewnij się, że masz świeży oddech.

Dobry oddech jest niezwykle ważny, jeśli chodzi o pocałunek. Jeśli chcesz, aby to doświadczenie było niezapomniane dla Twojego faceta i sprawiło, że będzie o Tobie myślał, upewnij się, że wcześniej odświeżysz swoje usta. Wiele razy pierwsze pocałunki są po wieczorze randkowym. Zawsze noś przy sobie małą buteleczkę płynu do płukania ust. Ucieknij do łazienki na kilka sekund i odśwież swoje usta przed pocałowaniem go. Możesz też nosić w portfelu gumę do żucia lub miętówki. Paski do badania oddechu są również dostępne w aptekach i niektórych marketach.

Zachowaj spokój.

Kiedy mówimy ci, żebyś zachował spokój, nie mamy na myśli tego, żebyś stał jak posąg. Wiele kobiet ma błędne przekonanie, że to mężczyzna powinien wykonywać wszystkie czynności, a my pozostajemy w roli pasywnych pozycji. Jeśli chcesz rozkochać w sobie mężczyznę, to wyjdź z inicjatywą. Zachowaj spokój, ale nie stój w miejscu. Poruszaj ustami, pieść go, zmieniaj pozycję, angażuj się.

Całowanie w szyję.

Całowanie w szyję powinno odbywać się tylko na osobności, lub gdy jesteście pewni, że nie jesteście w zasięgu wzroku nikogo. Nie zaleca się również, aby od razu przejść do jego szyi, lepiej zostawić je na czas, gdy temperatura zacznie rosnąć.

Polecamy  5 sposobów na zwiększenie zdolności uczenia się.

Aby nauczyć się całować w szyję, będziesz musiał wspomóc się innymi technikami uwodzenia, które możesz wdrażać stopniowo w miarę upływu wieczoru. Należy zacząć od drobnych dotknięć na ramieniu, na nogach czy prowokacyjnych spojrzeń. Możesz też spróbować każdej innej pieszczoty, która nadaje nastrój miejscu i chwili, w której chcesz go zabrać. Zanim zaczniesz całować mężczyznę w szyję, zbliż się do niego i zacznij od delikatnego pieszczenia tego obszaru opuszkami palców.

Najlepszą częścią szyi do całowania mężczyzny jest ta, która łączy się z jego ramionami i obojczykami. Jednak niemal każda część szyi jest bardzo wrażliwa i erogenna, np. prawa lub lewa okolica czołowa. Z drugiej strony, jeśli chcesz wejść głębiej, zejdź w dół policzka wieloma małymi pocałunkami, aż dotrzesz do obszaru za uchem. To jest dokładne miejsce, w którym powinniście zacząć się całować. Stanowi jedną z najbardziej erogennych stref kobiecego i męskiego ciała.

Gdy już się tam znajdzie, można przeplatać pocałunki małymi kęsami. Nie za twarde, ale też nie za miękkie. Idealne połączenie równowagi między bólem a przyjemnością. I w ten sposób daj swojemu facetowi do zrozumienia, że w łóżku z Tobą może przeżywać dzikie i niezwykłe chwile.

Kolejną wskazówką, którą możemy dać, jest trzymanie się blisko swojego faceta. Użyj swojego ciała i przytrzymaj go, gdy to robisz, niezależnie od tego, czy jesteś za, przed czy z boku niego.

Jeśli się odważysz, zacznij iść trochę dalej, aż do jego obojczyka, a także całować z ugryzieniem lub dmuchać trochę gorącego powietrza, aby doprowadzić go do szaleństwa. A kiedy już tam będziesz, prześledź czubkiem języka drogę z powrotem do jego ucha, a kiedy już tam będziesz, delikatnie ssij płatek.

Jeśli czujesz się pewnie i rzeczy zaczęły eskalować poliż szyję swojego faceta od podstawy szyi do góry. Używaj tylko czubka języka i rób to delikatnie. Przez cały czas należy zwracać uwagę na jego reakcje, aby upewnić się, że sprawia mu to przyjemność. Dzięki temu poznasz go też znacznie lepiej i dowiesz się, co lubi najbardziej.

Całowanie w usta.

Praktyka i doświadczenie to klucz do wszelkiej nauki, jednak zanim pospiesznie zaczniesz całować swojego faceta, możesz przeczytać te wskazówki. Pamiętaj, że wszystkie pocałunki mają znaczenie! Naucz się więc, jak za każdym razem podawać idealną.

Aby dać znaczący pocałunek, musisz poczekać na odpowiedni moment. Nie spiesz się z namiętnym pocałunkiem, gdy czas nie jest jeszcze odpowiedni. Dlatego im więcej intymności tym lepiej. Nie chcesz dać mu głębokiego pocałunku, gdy jesteście w miejscu, gdzie każdy przechodzący obok może was zobaczyć.

Nie rozpoczynaj pocałunku niezręcznie i pospiesznie. Najlepiej dać mu odrobinę smaku, jedynie muskając wargi. Mrowienie sprawi, że usta Twojego faceta poczują się beznadziejnie przyciągnięte do Ciebie.

Nie poruszaj niekontrolowanie ustami. Zacznij od powolnego rytmu i pogłębiaj pocałunek stopniowo. Na tym etapie możesz zdecydować, czy chcesz wyeksponować język, czy nie. Tak czy inaczej, będzie to niezwykły pocałunek. Możesz użyć swoich rąk i pieszczot. Idealnym miejscem do ich umieszczenia jest jego szyja lub policzki. Wreszcie, gdy pocałunek ma się skończyć, powoli wycofaj się i daj małe pocałunki na pożegnanie.

Leave A Reply